Võistlus

Kampaania toimub töökohaspordikuu raames vahemikus 2. - 30. aprill 2018. Võistlusel saavad osaleda kuni neljaliikmelised võistkonnad. Osalemiseks on vaja kas SportID või Fit100 kasutaja olemasolu kõikidel tiimiliikmetel.

Liikumisviisid, mis arvesse lähevad, on:

  • käimine/kepikõnd
  • jooksmine
  • rattasõit/maastikusõit
  • rulluisutamine/rullsuusatamine

Kampaanias osalemiseks tuleb igapäevaselt märkida kas SportID või Fit100 treeningpäevikusse vähemalt üks liikumiskord. Iga päevikusse märgitud liikumiskord annab võistluses võistlejale 1 punkti. Päevas saab teenida maksimaalselt 2 punkti ühe võistleja kohta. Kui liikumiskordasid ühel päeval on märgitud rohkem kui kaks, siis teenib võistleja päeva eest siiski maksimaalselt 2 punkti. Arvesse lähevad esmaspäevast reedeni sisestatud treeningud. 

NB! Võistlus ei ole sellele, kes märgib päevikusse rohkem kilomeetreid. Olulised on märkmiskorrad ja nende regulaarsus.

Ühe võistkonnana arvestame 4 esimest sama #tiiminime kasutajat. 

Võistkonna registreerimiseks on vajalik registreerida oma tiim, kasutades selleks hashtag’i. Tiiminimi peab olema kujul #Tiiminimi, näiteks #SportID võistkond. Võistkonna saab registreerida siin.

Kui soovite oma ettevõtte sees korraldada sisemist võistlust, kuid samas võistelda ka teiste ettevõtetega, siis registreerige mitu erinevat #tiimi

Liikumiskordade märkmine

Liikumiskordade märkimiseks on vajalik kasutada ühte märgitud võimalustest:

Kuigi sisestada saate liikumiskorra päeva, siis punktiarvestusse läheb märkimise aeg. See tähendab, et liikumiskorrad tasub lisada samal päeval, millal treening toimus.

Kui võistlejal ei ole võimalust minna tööle või tulla sealt tagasi kondimootorit kasutades, võib ta kompenseerida need korrad mõne muu liikumiskorraga (rattasõit, rulluisutamine, jooksmine, kõndimine) samal päeval.

Treeningkorra märkimisel tuleb märkida treeningu lisamisel märkustesse oma võistkonna või võistkondade poolt registreeritud #tiiminimi

NB! Treeningud peavad olema sisestatud avalikult! Privaatselt sisestatud treeningud ei lähe võistlusel arvesse!

Auhinnad

Kampaania auhinnad on välja pandud EOK ja EOK sponsorite poolt. Peaauhinnaks on 1000€ väärtuses spordikaupa Sportlandist, mis loositakse välja kõikide võistkondade vahel.

Borealis (massaazitoolid.ee) loosib kõigi võistkondade vahel välja massaažitooli kasutusõiguse üheks kuuks! Auhinna väärtus 215 eurot.

Coop paneb kampaanias osalejatele välja järgnevad auhinnad:

  • 5 x 50€ kinkekaardi
  • 5 x 10€ kinkekaardi

Coopi auhinnaloosis osalevad kõik individuaalosalejad, kes on kogu võistluse jooksul igal päeval teinud vähemalt 1 märke liikumispäevikusse.

Head liikumist!

Registreeri võistkond Vaata edetabelit